Par mums

SIA "Friteks" dibināta 1995. gadā. No tās darbības pirmsākumiem ir realizēts vairāk nekā 800 dažādu projektu: Inženiertīklu, pārtikas pārstrādes, aukstuma sistēmu projektēšanas un montāžas jomā. Šajos projektos „Friteks” darbojas divējādi – kopā ar lielajām būvfirmām apakšuzņēmēja lomā un slēdzot darījumus tieši ar klientiem objektu īpašniekiem par konkrētās būves aprīkošanu. SIA "Friteks" no 2002 gada ir veicis vairāku industriālu būvobjektu būvnicību kā Ģenerāluzņēmējs.

SIA "Friteks" darbības virzieni:

  • AVK, apkure ventilācija gaisa kondicionēšana
  • Saldēšanas un dzesēšanas sistēmas;
  • Pārtikas pārstrādes tehnoloģijas 
  • Būvniecība un būvuzraudzība;
  • Inženierkomunikāciju apkope un serviss.

Saskaņā ar klienta vajadzībām veicam objektu izpēti, augstākminēto sistēmu projektēšanu, iekārtu un montāžas materiālu piegādi, uzstādīšanu, garantijas un pēcgarantijas apkopi.
Pēc klienta vēlēšanās piedāvājam pasaules pazīstamāko ražotāju izgatavotās iekārtas, par kuru kvalitāti mēs esam pārliecināti.

Prasmīgs un uzticams personāls ir svarīgs jautājums, izvēloties biznesa partneri. Mūsu uzņēmumā strādājošie speciālisti ir diplomēti speciālisti - inženieri, kas ieguvuši būvprakses sertifikātus un bagātu darba pieredzi inženiertīklu un vispārējās būvniecības jomā.