Kvalitāte

Sia Friteks ir specializēta montāžas organizācija, kura veic aukstuma iekārtu, sistēmu, ventilācijas, apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu montāžas darbus. Pārtikas rūpniecības tehnoloģisko iekārtu, procesu montāžu t.sk. piena, gaļas, dzērienu, alus, sulu, maizes tehnoloģisko iekārtas sistēmas. Zivju un to produktu aukstumapstrādes procesus. Sporta arēnu ledus laukumus hokejam un slidošanai.

Projektu izstrādi, montāžas un regulēšanas darbus veic pieredzējuši un sertificēti speciālisti. Uzņēmumā darbojas integrētā vadības sistēma kvalitātei (ISO 9001:2008) dabas un darba aizsardzībai (ISO 14001:2004) un  OHSAS 18001:2007.

Kvalitātes sertifikāts Kvalitātes sertifikāts

Integrēto sistēmu sertificējušas starptautiskās organizācija DET NORSKE VERITAS . Saņemts Valsts vides dienesta sertifikāts darbībām ar aukstuma aģentiem.

Veicam pasūtītājiem konsultācijas par aukstumsistēmu, pārtikas tehnoloģisko procesu modernizācijas un ekspluatācijas jautājumiem.

Ventilācijas un gaisa kondicionēšanā pieredze montāžas darbos objektos ar speciālām prasībām, kā laboratorijas, slimnīcas un farmācijas rūpniecībā, bankās, lielos tirdzniecības centros un sporta hallēs.

Praktizējam ilgtermiņa sadarbības līgumus ar pasūtītājiem modernizācijas un attīstības jautājumos.

Ražojam nestandarta iekārtas un tilpumus pārtikas nozarei no nerūsējošā tērauda.