Inženiertīkli

Apkures sistēmas

SIA „Friteks” darbības laikā ir uzkrāta pieredze dažādu apkures sistēmu projektēšanā un izbūvē, un šobrīd piedāvājam klienta vajadzībām piemērotas apkures ierīkošanu. Bieži vien apkures sistēmu funkcijas tiek savienotas ar ventilācijas sistēmām un mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties konkrētajai ēkai piemērotu un klienta vēlmēm atbilstošu, ekonomisku un videi draudzīgu sistēmu.

Ventilācijas un vēdināšanas sistēmas

SIA „Friteks” darbības laikā ir veikti daudzi ventilācijas sistēmu projekti un uzkrātas zināšanas sabiedrisko, medicīnas, pārtikas rūpniecības un dzīvojamo ēku ventilācijas sistēmu projektēšanā un izbūvē.

Šobrīd piedāvājam klientam enerģiju taupošus un videi draudzīgus risinājumus, pielietojot modernākos risinājumus ventilācijas iekārtu jomā.

Klientiem tiek piedāvāti arī dabīgās vēdināšanas sistēmu risinājumi, kas ievērojami samazina gan izbūves, gan ekspluatācijas izmaksas.

Gaisa kondicionēšana

"Friteks" saviem klientiem piedāvā pasaules vadošo ražotāju gaisa kondicionēšanas iekārtas. Esam veikuši gaisa kondicionētāju uzstādīšanu gan nelielās telpās - dzīvokļos, gan arī lielās platībās - viesnīcās (Viesnīca "Reval Hotel Latvija"), bankās ("Investīciju Banka"), ražošanas pārstrādes cehu telpās (A/S "Ķekavas broileri"). Saskaņā ar klienta vēlēšanos varam piegādāt un uzstādīt dažādu ražotāju iekārtas, taču pārsvarā piedāvājam japāņu ražotāja FUJITSU GENERAL izgatavotās SPLIT sistēmas gaisa kondicionēšanas iekārtas.

FUJITSU GENERAL kondicionētāji ir augstas kvalitātes iekārtas, kas ir ērtas un ekonomiskas lietošanā, kompaktas un vieglas, turklāt tās darbojas klusi. Tās ir aprīkotas ar gaisa dzesēšanas, sildīšanas, žāvēšanas režīmiem un automātisko režīmu. Iekārtas aprīkotas ar taimeru. Gaisa plūsmas virzienu iespējams regulēt ar žalūziju palīdzību. Gaisa kondicionētāju vadība notiek ar infrasarkano staru pulti. Ņemot vērā ārējo un telpas temperatūru, kondicionētāji nodrošina optimālu klimatu telpā. Elektrostatiskie filtri nodrošina gaisa attīrīšanu no putekļiem, cigarešu dūmiem un ziedputekšņiem. Mūsu speciālisti piemeklēs jūsu telpām piemērotāko modeli un uzstādīs to īsā laikā.

Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas

SIA „Friteks” veicot kompleksu objekta izbūvi izprojektē un izbūvē ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas un pieslēgumus, tādejādi nodrošinot vienotu HVAC sistēmu izbūvi, kas ievērojami atvieglo sistēmu apsaimniekošanu un nodrošina to ilgstošu darbību.